Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні 12 людей перевірили на наявність коронавірусу - МОЗ

В жодному з випадків не було підтверджено наявність нового вірусу.

Загалом в Україні є понад десять випадків, відомих МОЗ, звернень громадян щодо підозр на коронавірус. Про це повідомив під час брифінгу, 4 лютого, виконувач обов’язків генерального директора Центру громадського здоров'я України МОЗ Ігор Кузін, передає ТСН.

"Ми щоденно отримуємо інформацію про звернення. Як на національному, так і на обласних рівнях. Наразі в нас є ті повідомлення, що ми отримали – близько 12 випадків – це ті пацієнти, які звернулися до свого лікаря з тими чи іншими скаргами на самопочуття. Але в жодного випадку не було навіть підозри на інфікування коронавірусом. В усіх випадках проведено повний комплекс епідеміологічних розслідувань. І також був зроблений повний комплекс лабораторних досліджень, як потребували того клінічні протоколи", - повідомив представник МОЗ.

На сьогодні ВОЗ залишила незмінною рекомендацію не обмежувати торгівлю та міжнародне сполучення з країнами, де реєструються випадки захворювання. Українським лікарям пропонують допомогу у разі, якщо в них виникають запитання щодо коронавірусу.

Що таке вірус, коронавірус з Уханя інфографіка
ТСН.ua

"Напередодні запрацювала телефонна лінія для фахівців, які мають певні запитання з коронавірусної інфекції. Поки вона буде працювати для лікарів-епідеміологів, лікарів інфекційної справи. І ми зможемо також консультувати обласні управління охорони здоров’я за основними запитаннями, які пов’язані з можливим випадком поширення захворювання", - зазначив Кузін.

Дивіться наживо брифінг на тему "Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV в світі" Ігор Кузін, в. о. генерального директора Центру громадського здоров'я України

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Вівторок, 4 лютого 2020 р.

Як відомо, попередньо на літаку, який вивозить з Китаю українських громадян, не зафіксовано пасажирів з симптомами ГРВІ. Українська сторона готує евакуацію громадян, які ще залишаються у Китаю, але мають бажання виїхати з країни.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська

Плейлист 184 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції