В Україні п’ятьох людей перевіряють на коронавірус – Скалецька

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Три особи повернулися з Китаю та звернулися по допомогу.

В Україні на зараження небезпечним коронавірусом з Китаю перевіряється п’ять осіб. Про це сьогодні, 11 лютого, під час брифінгу заявила міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька.

За її словами, відбувається постійний моніторинг громадян України, які повернулися додому з Китаю.

"Ми маємо з ними телефонні контакти, періодично зідзвонюємося, вони знають, які є симптоми, куди треба звертатися. На сьогодні є три таких особи, котрі повернулися з Китаю та звернулися по допомогу", - наголосила Скалецька.

Також встановлені ще дві контактні особи, у всіх взяті матеріали для обстеження та дослідження.

"Тобто на сьогодні [виявлено] є п’ять осіб, яких ми перевіряємо, чи є в них такі віруси", - підсумувала міністерка.

Дивіться наживо пресбрифінг Зоряни Скалецької щодо ситуації з поширенням нової коронавірусної інфекції.

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Понеділок, 10 лютого 2020 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на карантинному круїзному лайнері Diamond Princess біля берегів Японії двоє українців інфіковані новим коронавірусом. Їх зняли з судна та перевезли до японської лікарні. Там вони перебуватимуть в ізоляції під медичним спостереженням щонайменше два тижні. 

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба вже отримала тимчасову назву NCP (Novel Coronavirus Pneumonia). Вона поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Схоже, джерелом спалаху є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передався і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 182 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції