В Україні спростили процедуру навчання та отримання посвідчення водія

Автор
Віра ХмельницькаВіра Хмельницька
Дата публікації
Перегляди
22к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні спростили процедуру навчання та отримання посвідчення водія

Фото: thedigital.gov.ua

Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. Зокрема, зменшено термін навчання та обсяг теоретичної частини. Також з'явилася можливість навчатися онлайн.

Про це 10 травня повідомили в Міністерстві внутрішніх справ.

Що змінилося:

  • Зменшено термін навчання для майбутніх водіїв на категорії В (легкові авто) та C1, C, С1Е, СЕ (вантажні авто з причепом) шляхом зменшення на 20% теоретичної частини. Це стало можливим за допомогою ущільнення викладання таких тем, як "Будова і технічне обслуговування ТЗ", "етика водія ТЗ" тощо.
  • Проходити навчання з теоретичної підготовки можна онлайн за допомогою Zoom, Skype, Google meet тощо.
  • Громадяни, які переїхали тимчасово жити в інший регіон, можуть скласти практичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від того, у якому сервісному центрі складено теоретичний іспит.
  • Вони також можуть отримати посвідчення водія в будь-якому сервісному центрі МВС, незалежно від місця складання теоретичного чи практичного іспитів.
  • З'явилася можливість повернути свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, виданого за заявою його власника на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення цієї особи з-за кордону до будь-якого СЦ МВС.

Нагадаємо, Кабмін пропонує Раді заморозити комунальні тарифи в Україні до кінця війни. Мораторій хочуть накласти на підвищення тарифів на тепло, гарячу воду, газ та його розподіл для всіх категорій споживачів.

Звернення Володимира Зеленського за підсумками 76-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського за підсумками 76-го дня війни

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація