Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створять військову поліцію та вдосконалять процедуру видавання посвідчень водія

Систему керівництва силами оборони трансформують під стандарти НАТО.

В Україні в структурі Міністерства оборони створять військову поліцію. А до кінця року систему керівництва силами оборони трансформують під стандарти НАТО.

Про це йшлося під час зустрічі президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та Кабміну, повідомляє пресслужба глави держави.

Також до кінця року Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб має створити концепцію об’єднаного реєстру ветеранів та розробити проєкт технічного завдання платформи "Е-ветеран".

Президент поставив завдання міністру внутрішніх справ Арсену Авакову до кінця року вдосконалити процедури видавання посвідчень водія, а також спростити процедури акредитації закладів, що здійснюють підготовку та підвищення кваліфікації водіїв.

Нагадаємо, уже від листопада автомобілісти зможуть не носити із собою водійські права й техпаспорт на авто. Їх достатньо буде просто завантажити у спеціальний мобільний додаток. І, коли раптом зупинить поліційний патруль, - картинка у гаджеті має копів цілком задовольнити. Щоправда, стосуватиметься це не всіх водійських посвідчень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції