В Україні виявили морозиво, яке містить небезпечні речовини

Дата публікації
Перегляди
17к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
В Україні виявили морозиво, яке містить небезпечні речовини

В українських магазинах виявили небезпечне для здоров'я французьке морозиво Häagen-Dazs.

У ласощах знайшли небезпечну речовину - етиленоксид -  це безбарвний газ. Речовину зазвичай використовують у медицині для дезінфекції інструментів. 

Про це попереджають фахівці Головного управління Держпродспоживслужби Закарпаття з посиланням на Європейську систему швидкого сповіщення про харчові продукти та корми (RASFF).

Під час вдихання газу виникає гостре отруєння, що провокує нудоту, блювання, неврологічні захворювання, бронхіт. Контакт речовини зі шкірою або слизовою оболонкою викликає подразнення.

Морозиво продавали у магазинах на Закарпатті, у Тернополі, Одесі, Полтаві та в деяких інших містах країни.  Держпродспоживслужба вимагає вилучити продукцію з обігу. Своєю чергою, покупців просять повідомляти відповідні органи, якщо вони побачать морозиво у магазинах.

До слова, у червні таку ж речовину виявили у морозиві Mars Wrigley Confectioner, що також виробляється у Франції. Продукт вилучили з магазинів у Швеції, Хорватії, Фінляндії, Німеччині, Польщі, Данії, Іспанії тощо.

Як повідомлялося, через неякісні продукти харчування українці можуть отримати компенсації. Її розмір в кожному випадку визначають індивідуально. Це може бути від кількасот до кількох десятків тисяч гривень. 

Читайте також:

Небезпечна знахідка: киянка натрапила на голку у відерці морозива

Небезпечна знахідка: киянка натрапила на голку у відерці морозива

Повʼязані теми:

Наступна публікація