Жириновський підтримав вирок "злодійці" Тимошенко і чекає нових арештів

Жириновський підтримав вирок "злодійці" Тимошенко і чекає нових арештів

Володимир Жириновський

Лідер ЛДПР задоволений, що посадили Тимошенко, яка "грабувала всіх нас, бо всі ми - одна сім'я".

Лідер ЛДПР віце-спікер Держдуми Володимир Жириновський назвав правильним вирок, винесений екс-прем'єрові України Юлії Тимошенко.

"Більшість українських прем'єр-міністрів розкрадали Україну, обкрадали український народ, а значить, грабували Радянський Союз, всіх нас, бо всі ми - одна сім'я", - цитує Жириновського у вівторок прес-служба партії.

За словами лідера ЛДПР, винесений вирок Тимошенко "абсолютно правильний" і справа не тільки у газових контрактах - "вона повинна відповісти, за те, що трапилося з Україною".

"Як це було у нас за Єльцина, за Гайдара, Чубайса, Явлінського, Нємцова, Ходорковського"​​, - додав Жириновський.

Тому, заявив він, "слідом за нею за грати потрібно відправити ще кілька людей, які завдали величезної шкоди українській економіці".

"Щорічно населення України скорочується на 300 тисяч осіб - це ж ціле місто, таке як Рівне або Луцьк. Тому Тимошенко заслужила такий вирок. Лазаренко, колишній прем'єр-міністр, свій термін відсидів у Сполучених Штатах. Зараз на допит з різних приводів викликають Кучму, Ющенка. Виходить, вся пострадянська адміністрація і на Україні, і в Росії, і в Білорусії - в будь-якій точці колишнього СРСР - переповнена криміналом, злочинами і знущанням".

Жириновський упевнений, що Тимошенко заслужила такий вирок - 7 років позбавлення волі.

"Ми підтримуємо рішення Печерського суду Києва і чекаємо подальших арештів", - підкреслив він.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

В поширеній в Брюсселі у вівторок заяві верховного представника Євросоюзу із зовнішньої політики Кетрін Ештон йдеться про те, що "Євросоюз глибоко розчарований вердиктом Печерського суду Києва у справі екс-прем'єра України Юлії Тимошенко".

МЗС Німеччини вже заявило, що вирок Юлії Тимошенко матиме негативні наслідки для стосунків України з Німеччиною та Євросоюзом. Франція наголошує на деградації правової системи в Україні.

Не залишилась осторонь вироку і Росія. МЗС країни вже заявило, що вбачає антиросійський контекст у вироку Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Янукович визнав, що справа Тимошенко закриває шлях в Європу

Росія злякалась за газові угоди через вирок Тимошенко

Вирок Тимошенко: Німеччина погрожує наслідками, Франція бачить деградацію

Янукович вважає вирок Тимошенко неостаточним

Повʼязані теми:

Наступна публікація