Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналіста 1+1 майже п'ять годин допитувала СБУ

У справі обшуків на каналі Євген Куксін проходить як свідок.

Журналіста "Секретних матеріалів" Євгена Куксіна у понеділок, 10 лютого, допитувала Служби безпеки України. У справі щодо обшуків на телеканалі 1+1 він проходить як свідок, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Допит Куксіна тривав майже п'ять годин. Після допиту адвокат журналіста подав скарги до Служби Безпеки з вимогою повернути вилучену комп’ютерну техніку.

Тим часом на спеціальному засіданні комітету Верховної ради з питань гуманітарної та інформаційної політики вирішили допустити трьох депутатів до ознайомлення матеріалів справи. Це рішення підтримали представники СБУ, які були присутні на засіданні.

"Будуть відкомандировані представники комітету, щоб ознайомитись зі справою, з тими матеріалами, які становлять таємницю слідства. Звичайно, ми будемо слідкувати за справою, щоби точно забезпечити права і свободу журналістів", - розповів нардеп Микита Потураєв.

Відео Журналіста "Секретних матеріалів" Євгена Куксіна 5 годин допитувала СБУ

Журналіста "Секретних матеріалів" СБУ допитувала 5 годин. У справі щодо обшуків на телеканалі "1+1" він проходить як свідок. Після допиту адвокат журналіста подав скарги до СБУ з вимогою повернути вилучену комп’ютерну техніку.  

Журналіста "Секретних матеріалів" Євгена Куксіна 5 годин допитувала СБУ

Заступник голови СБУ запевнив, що вони діяли в рамках ухвали суду та не перешкоджали журналістській діяльності. Під час засідання депутати також вирішили розробити поправки до законодавства, які б унеможливили втручання правоохоронних органів в роботу журналістів та гарантували їм право не видавати джерела інформації.

"Ми прийшли не до каналу 1+1. Ми прийшли до людини, яка отримала цей запис. Журналісти в ці й справі не проходять ні в статусі, ні можливих звинувачених", - розповів заступник голови СБУ Володимир Горбенко.

Як повідомлялося, 5 лютого 2020 року, у приміщенні редакції програми "Секретні матеріали відбувся обшук робочих місць журналістів офіцерами СБУ. На робочих місцях журналістів у редакції програми намагалися знайти спецзасоби прослуховування, за допомогою яких нібито прослуховували прем'єр-міністра Олексія Гончарука. Крім того, за домашніми адресами з обшуками прийшли до трьох журналістів Дениса Данька, Євгена Куксіна та Олександра Низовцева, робочі місця яких обшукували.

ТСН.ua розповідає все, що відомо про "скандальні аудіозаписи" з міністерської наради та чому СБУ заявилося з обшуками до журналістів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції