На Одещині лікарів звинувачують у смерті немовлят

На Одещині лікарів звинувачують у смерті немовлят

Лікарів Балтського пологового будинку породіллі звинувачують у смерті своїх немовлят. Сім родин з різних сіл району залишилися без дітей і пов'язують це зі службовою недбалістю медиків. Ті свою провину відкидають.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie