Новини України: інвестори банку "Аркада" знову протестують під адмінбудівлями

Новини України: інвестори банку "Аркада" знову протестують під адмінбудівлями

В очікуванні житла: на вулиці Києва знову вийшли інвестори банку "Аркада". Із прапорами та гучномовцями колоною рушили в урядовий квартал і на Хрещатик. Кажуть, меморандум про добудову їх житла підписаний, а роботи не ведуться. Які адмінбудівлі пікетують та чи виходив хтось до інвесторів із посадовців – дивіться в прямому включенні.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie