"Реквієм" Моцарта просто неба вшанували у Дніпропетровську

"Реквієм" Моцарта просто неба вшанували у Дніпропетровську

Жалобний концерт у виконанні хору та оркестру міської філармонії організували на площі біля стіни, яку дніпропетровці створили власноруч і присвятили "Небесній сотні".

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie