У Франції розпочався світовий кліматичний саміт

У Франції розпочався світовий кліматичний саміт

Лідери 150 країн світу з’їхалися до Парижа, аби обговорити нову угоду про зменшення навантаження на природу, яка замінить Кіотський протокол після 2020 року. Крім того, на полях саміту обговорюватимуть і політичні питання - адже там присутні представники держав, які зараз перебувають у стані війни. 

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie