У Києві стартувала друга частина мультимедійного проекту "Переможці-2"

У Києві стартувала друга частина мультимедійного проекту "Переможці-2"

Героїв, які віддали частину себе за мирне життя, зараз вшановують на НСК "Олімпійському". Там представлені фантастичні фотографії хлопців, що втратили кінцівки під час війни, та фото паралімпійців. Ці люди доводять, що ампутація - це не кінець життя.  

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie