У Києві згадали тих, хто помер від СНІДу

У Києві згадали тих, хто помер від СНІДу

А це 30 тисяч українців. День пам'яті людей, яких забрала епідемія, у світі відзначають у третю неділю травня 30 років поспіль.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie