У Києві згадали тих, хто помер від СНІДу
А це 30 тисяч українців. День пам'яті людей, яких забрала епідемія, у світі відзначають у третю неділю травня 30 років поспіль.
А це 30 тисяч українців. День пам'яті людей, яких забрала епідемія, у світі відзначають у третю неділю травня 30 років поспіль.