Названо 5 корисних властивостей кисломолочного сиру, про які мало хто знає

Названо 5 корисних властивостей кисломолочного сиру, про які мало хто знає

Яка користь кисломолочного сиру / Фото: Freepik

Кисломолочний сир за рахунок вмісту білка, вітамінів та мінералів здатен протистояти процесам старіння організму.

Напевно, в кожному холодильнику української родини є цей універсальний, смачний і дуже корисний продукт. Його їдять на сніданок і готують із сиру безліч різноманітних страв. Кисломолочний сир вкрай цінний для здоров’я продукт, адже містить безліч вітамінів та мінералів, без яких не може обійтися наш організм. Розповідаємо, чому лікарі рекомендують обов’язково додавати цей продукт до свого повсякденного раціону, посилаючись на допис NewsBytes.

Яка користь кисломолочного сиру: що лікує

  • Допомагає швидше схуднути. За рахунок вмісту великої кількості білка та малої частки жирності кисломолочний продукт пришвидшує процес схуднення.  Адже сир містить лінолеву кислоту, яка сприяє швидкому спалюванню зайвої жирової тканини на тілі.
  • Стабілізує рівень цукру в крові. Завдяки вмісту магнію продукт може запобігти стрімкому підвищенню рівня цукру в крові. Тому його треба вживати тим, хто хворіє на діабет ІІ типу. Також сир допомагає зміцнювати імунітет, серце й судини.
  • Зміцнює кістки і зуби. На сто грамів сиру припадає 83 г білка і 227 мг кальцію. Тому продукт зміцнює кістки, суглоби, зуби, нігті та волосся. Кисломолочний сир також знижує ризики остеопорозу.
  • Нормалізує процеси травлення. Кисломолочний сир містить фосфор і магній, які допомагають швидкому перетравленню їжі та нівелюють причини запорів. Тому, якщо є проблеми з кишечником, тоді в раціон варто обов’язково включити сир.
  • Покращує стан шкіри. Кисломолочний сир містить антиоксидантні сполуки, селен і вітамін Е, що допомагають боротися з вільними радикалами, сприяють очищенню шкіри та її зміцненню. Якщо регулярно їсти сир, то це сприятиме виробленню колагену в шкірі, який уповільнює процеси старіння, захищає від появи зморшок.

Читайте також:

Що буде з вашим кишківником, якщо їсти корицю щодня

Неприємний запах і жодної користі: яка олія абсолютно не підходить для смаження

Який вид вершкового масла найкорисніший: чому його треба їсти щодня

Повʼязані теми:

Наступна публікація