І вона втопилася

І вона втопилася

Роман Чайка

Аргумент "да пашлі ви" завжди залишає людину хіба що хапати ротом повітря, як короп на сухому піску. Параліч думок...

Коли в Російській Федерації президентом був Путін, і був він на відпочинку, підводний човен "Курск" невчасно затонув. Замість порятунку підводників, декілька днів вигадували, якими словами для телевізійної пропаганди озвучити загибель людей і саму катастрофу. Путін відпустку не переривав, а коротко відповів на запитання, що трапилося з атомною "подлодкою" - "Она утонула". Хто сказав, що це найчорніший цинізм? Проста і чітка відповідь державного мужа.

Ніщо так не вибиває із сідла гомо сапієнса, як відверта брехня в лице і цинічне хамство. Аргумент "да пашлі ви" завжди залишає людину хіба що хапати ротом повітря, як короп на сухому піску. Параліч думок...

Що зможуть сказати залишки інтелігенції, коли з телевізорів репетує Президент РФ Мєдвєдєв: "В стране – демократия... Тот, кто говорит, что мы находимся в тоталитарной системе, или лукавит, или у него хреновая память?" Усе, приїхали! Заціпило, паралізувало. Слів немає – одна "хрінова пам'ять" лишилася.

Подібний ефект розумового стовбняка та паралічу думки викликають пояснення тих, хто будує і нам "нову країну". Чому хтось "навмисне" критикує голову СБУ мільйонера Хорошковського? Заступник голови адміністрації Президента Ганна Герман пояснила: "Хорошковський боляче наступив на хвіст мафії... мафія зацікавлена у відчуженні Хорошковського". Жодної кримінальної справи по Межигір'ю, чи по "РосУкрЕнерго" СБУ не порушила.

Усі експерти, навіть російського "Газпрому", що є співвласником РУЕ, роками казали нам, що там справжня "газова мафія" засіла. Міжнародна мафія. Навіть Сєву Могілєвича ФСБ затримало. Наш Фірташ тоді в Угорщині перечікував немилість Кремля. Але нині наш комісар Каттані з СБУ не провадить слідство по РУЕ. Жодного. Партнери чи просто друзі?

Інша справа експерт фонду Аденауера, ректор університету, блогер-журналіст, музейний історик, співробітники фонду Відродження – ось мафіозі, яким "на хвіст наступив" Хорошковський. Яке ж підступне обличчя вітчизняної "коза ностри"!

Не меншим паралізатором думок є МВС. І цей ефект досягається не лише публічними роздумами Могильова про законність та демократію у його міністерстві. Рядові рівняються на свого генерала. У київському райвідділку гине студент. Упав і вбив себе об підлогу. Переносимося у Феодосію. Затриманий наніс собі травми, бо бився головою об стіни райвідділу.

Їдемо до Львова. Затриманий Михайло Стадник – йшов на допит, впав, помер. По всьому тілу – побої, лікарі нарахували понад 50 місць синяків на тілі загиблого. Прокуратура відмовила у порушенні кримінальної справи. Сказано ж вам – упав. Якщо вам ще не заціпило і лишилися дурнуваті запитання до правоохоронців, то читайте звернення начальника ГУ МВС України в Києві Олексія Крикуна: ЗМІ роздмухують атмосферу "відвертої ворожнечі" до міліції, "спрямовану на приниження результатів роботи правоохоронних органів в очах українських громадян". От тепер заткнуло?

Для тих, хто не хоче просто сидіти і дивитися футбол чи різні там конкурси танців і краси, петросянового чи комеді-клабного гумору, є й інші паралізатори. І не лишень політичні ток-шоу. На державному УТ-1, який утримується з бюджету на гроші всіх громадян, транслювали шоу "Будуємо нову країну". Саме там громадяни почули відповідь на усі свої сумніви. Наїзди "несогласних" отримали гідну відсіч. Президент Янукович чи то однопартійцям, чи то народу сказав: "Я вважаю, що ми з вами, шановні колеги, не просто виграли битву. Ми виграли війну". Перемога! А далі лише побудова "нової країни" і нова війна з бідністю. Хто не з нами – той проти нас!

Саме так помічниця Льовочкіна по президентській канцелярії Ганна Герман і сказала меру Львова Андрію Садовому. Тому, бачте, не сподобався агітаційний телеролик, у якому "визволителі і переможці" з Партії регіонів будують нову країну, а в куточку телеекрану з'являється фізіономія "партійно-цнотливого" мера. Пан Садовий осмілився вимагати прибрати його з партійної реклами. Як кажуть в Галичині: а на – маєш! Пані Герман меру пояснила: "Я вам обіцяю що так і буде – нову Україну будуватимуть без вас". Вона сама "пообіцяла" прибрати Садового із будівництва "нової країни". Одна тендітна працівниця адміністрації Президента ефективно замінить мільйонну громаду міста? Це вже не виборці знову оберуть мером Садового, або не оберуть. Замість затратної демократії - реальна й ефективна "вертикаль". Що не ясно?

Багато ще ворогів у "нової країни", але голова партії влади і прем'єр-міністр Азаров таких не боїться: "...палки в колеса мы себе не позволим ставить никому, мы эти палки переломаем и пойдем дальше". Минули ті часи, коли Ніколо Янович у помаранчевому шалику стрибав на сцені Майдану. Страх минув безслідно, і вороги можуть скільки хочуть оприлюднювати документи і свідчення економічної "діяльності" самого Азарова через фонди "Професіонал" чи "Гарант", куди з бізнесменів здирали мільйони на добробут однієї сім'ї. Бо сім'я – це святе. Такі от антиреформаторські публікації журналістів нашу стабільність і реформи не зупинять.

От, до прикладу, вічний критик харківських ментів, суддів, прокурорів, депутатів Василь Климентьєв зник, як роса на сонці. Немає. Мобілка і 15 томів справи є, а самого "критикана" немає. І нічого здіймати крик, каже губернатор Харківщини Добкін: "У нас в країні дітей дуже багато пропадає. Чим дитина відрізняється від людини, у якої є посвідчення журналіста? Якась неспівмірна увага цьому приділяється... та й просто люди зникають іноді, є така статистика".

Добкін просто не знає, що маленька дитинка ніколи не пише про корупцію і злочини влади, не проводить розслідувань, і тому у неї ще не має посвідчення журналіста. Але потенційно з кожної дитинки згодом може вирости такий от журналіст і ворог "нової країни". З такою загрозою якось треба боротися!

Комуністи знають універсальний рецепт. У фундамент нової країни вже на першому етапі будівництва треба закласти вічні цінності. Для початку негайно повернути людям свято Великої Жовтневої революції більшовиків у Росії. Пояснення малоросійських комуністів паралізують не лише горлянки русофобам- крикунам та іншим бандерівцям. Їх аргументи знищують логіку та інші лже-науки під корінь.

Ось пояснення: 7 листопада має бути державним святом, бо "події 1917 року заклали основи незалежності України, її економічного, соціального і духовного розвитку". Істориків, які хоч щось вякнуть про наказ Лєніна напасти на Українську Народну республіку, війська Муравйова, які розстрілювали Київ, чи вигадані бої під Крутами, можна одразу віддати в СБУ. Велика Октябрська і сам Лєнін – ось хто корифеї "нової країни"!

Що, і вас заціпило? Так це ж від радості і щастя. Незгодних і "нєсогласних" не видно. Жодних протестів. Усі "за"!

Здрастуй, нова країно! А де ж "стара" Україна? "Она утонула..."

__________________________

Читайте також:

Мао Цзедун нашого часу

Президент Межигір'я та Всія Малоросії Янукович зробив дві добрі справи для людей: скасував візи для українців і скасував візи для китайців.

Повʼязані теми:

Наступна публікація