Німецькому експерту не пояснили, чому його не пускали в Україну

Україна не надала пояснень голові київського представництва Фонду Конрада, чому його затримали в аеропорту "Бориспіль" у червні цього року.

Голова київського представництва Фонду Конрада Аденауера Ніко Ланге не може пояснити, чому його затримали в аеропорту "Бориспіль" у червні цього року.

"Я не можу пояснити, чому ця ситуація була. Я знаю, що це було непорозуміння. Для Фонду Аденауера в Україні це означає, що ми продовжуємо нашу роботу. Було вже багато дискусій між українськими і німецькими відповідальними інституціями. Я думаю, що вони вже вирішили це питання".

Також Ланге повідомив, що керівництво Німеччини добре поінформоване про ситуацію в Україні: "В Ангели Меркель є всі можливості отримати всю інформацію про Україну. Можете мені повірити, вона добре поінформована про ситуацію в Україні".

Як повідомлялося, Ланге був затриманий українськими прикордонниками 26 червня в аеропорту "Бориспіль" та утримувався там впродовж 10 годин, поки влада України не скасувала заборону на його в'їзд до України.

30 червня заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що служби, які не пропускали в Україну Ланге, мали дуже серйозну аргументацію щодо своїх дій.

27 травня у своїй аналітичній статті "Перші 100 днів після зміни влади в Україні: авторитарні тенденції і зближення з Росією", розміщеній на офіційному сайті представництва в Україні фонду, Ланге критично оцінив дії команди Президента Віктора Януковича і зміни в Україні, які відбулися після його приходу до влади.

30 липня Генеральна прокуратура України визнала, що Ланге був затриманий за дорученням Служби безпеки України через його втручання у внутрішні справи України.

Читайте також:

Німецький експерт: Україна незалежна, але досі шукає шлях розвитку

Німеччина назвала інцидент з німецьким експертом "непорозумінням"

Грищенко: інцидент з німецьким експертом вичерпаний

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: