ФБР призначило за "голову" Могилевича 100 тисяч доларів

Главу російської мафії Семена Могилевича ФБР включило до ТОП-10 найбільш розшукуваних злочинців у світі.

Федерально бюро розслідувань США включило "голову російської мафії" Семена Могилевича до списку десяти найбільш розшукуваних злочинців.

За інформацію про Могилевича, яка допоможе його заарештувати, ФБР призначило винагороду у 100 тисяч доларів.

"Спецслужби вважають Могилевича украй впливовим гангстером, один телефонний дзвінок якого може змінити світову економіку", - пояснив спеціальний агент ФБР Пітер Коунхаун.

Інший агент, Майк Діксон, сказав, що влада Могилевича більша, ніж та, яка була у легендарного американського мафіозі Джона Готті.

Експерт з організованої злочинності Луїз Шеллі заявила, що вважає Семена Могилевича представником нового типажу злочинців. Такі мафіозі самі мають економічну освіту, а також залучають до своєї злочинної діяльності першокласних економістів зі сторони. Могилевич має диплом економіста, отриманий у Львівському університеті (до речі, СБУ не має претензій до Могилевича).

Нагадаємо, в 2003 році у США Семена Могилевича звинуватили у здирстві, шахрайстві і відмиванні грошей. Після цього Могилевич виїхав в Росії.

Коли в 2008 році його затримали у РФ у справі "Арбат-престижу", США та кілька інших держав попросили його екстрадиції. Проте Москва відмовилася видати Могилевича іноземцям. Влітку 2009 року його відпустили на свободу під підписку про невиїзд.

За даними ФБР, зараз Могилевич живе у Москві і звідти управляє діяльністю підвладних йому угрупувань.

Читайте також:

Глава російської мафії намагався відкупитися від тюрми за 7,7 млн доларів

Могилевича звільнили під підписку про невиїзд

Голова російської мафії переконав Кремль, що "купив" Ющенка

СБУ не має претензій до Могилевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: