Купала 24 червня 2024 року: що не рекомендується робити

Купала 24 червня 2024 року: що не рекомендується робити

Купала - важливий енергетичний час у році. / Фото: ТСН.ua

Вогонь, який палає під час свята Купала, має особливе енергетичне значення.

Під час святкування свята Купала є кілька аспектів, які краще уникати або на які варто звертати увагу, щоб убезпечити себе від неприємностей і зберегти добрий настрій свята:

  1. Увага до безпеки: під час паління вогнища обережно стежте за вогнем, особливо якщо свято відбувається у лісі чи на відкритій місцевості. Дотримуйтеся всіх правил пожежної безпеки, не залишайте без нагляду вогнище, і не підходьте до нього занадто близько.

  2. Будьте обережні: уникайте дій, які можуть призвести до травм або втрати. Наприклад, не пересувайтеся по скелям або водоймам без відповідної підготовки і устаткування.

  3. Повага до природи: використовуйте природні ресурси з повагою і обережно. Не зривайте рослини без необхідності і не залишайте за собою сміття чи непотріб.

  4. Уникання конфліктів: свята часто збирають велику кількість людей разом. Уникайте конфліктів та ситуацій, які можуть спровокувати негативні емоції серед учасників свята.

  5. Відповідальне вживання алкоголю: якщо ви вживаєте алкогольні напої під час святкування, робіть це в межах розумного. Запам'ятайте про безпеку і здоров'я, не перевищуйте міру і не відпускайте себе занадто далеко.

Взагалі, свято Купала — це час радості, спільноти та зв'язку з природою. Важливо пам'ятати про безпеку і поважати традиції, які перейшли через століття від наших предків.

Також, зважаючи на езотеричний підхід до свята Купала, є деякі особливості, які варто враховувати для того, щоб зберегти його духовне і енергетичне значення:

  1. Повага енергетики вогнища: вогонь, який палає під час свята Купала, має особливе енергетичне значення. Важливо пам'ятати про це і ставитися до нього з повагою та відповідальністю. При палінні вогнища, краще уникати негативних емоцій, конфліктних ситуацій або суперечок, оскільки вогонь може підсилювати енергію, включаючи негативну.

  2. Збереження гармонії з природою: використання природних ресурсів під час свята (наприклад, трав і квітів для ритуалів) має відбуватися з повагою до природи. Не вибирайте рослини, які знаходяться під охороною чи на межі вимирання, і використовуйте їх лише з дозволу та з певною мірою відповідальності.

  3. Енергетичне очищення: водні обряди важливі не лише для фізичного, а й для енергетичного очищення. Під час купання або обливання водою, віддаючи негативне і заряджаючися позитивними енергіями, важливо зосередитися на своєму внутрішньому стані і інтенціях.

  4. Дотримання енергетичної гармонії: уникайте дій, які можуть порушити енергетичну гармонію свята. Наприклад, займання важких тем або спекуляції, які можуть викликати негативні емоції чи роздратування серед учасників.

  5. Зосередження на духовному зростанні: свято Купала — це час не лише для розваг і веселощів, а й для духовного розвитку і підсилення зв'язку з внутрішнім світом. Відвідування цього свята може відкрити нові можливості для самопізнання і духовного росту.

Загалом, свято Купала в езотеричному контексті вважається особливим часом, коли земні та космічні енергії сягають свого піка. Важливо ставитися до цього часу з повагою, розсудливістю і відкритістю до духовного зростання.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще. 

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оце так прогноз! Астрологи побачили, коли закінчиться війна?! Чого чекати українцям?

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація