Цифрова блокада РФ триває: техкомпанії запровадили нові санкції проти Росії

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Цифрова блокада РФ триває: техкомпанії запровадили нові санкції проти Росії

Техкомпанії запровадили нові санкції проти Росії / Фото: Pexels

Компанії залишають російський ринок.

В Україні йде боротьба з Росією на кількох напрямках. Серед них - цифрова блокада, яка триває. Наразі технологічні компанії запроваджують нові санкції проти РФ, яка вороже вторглася на українські території.

Які санкції запровадили компанії проти Росії, повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров:

  • Компанія Nokia повністю залишає російський ринок. У керівництві компанії переконані, що відповідне їхнє рішення не вплине на фінансові результати 2022 року. Nokia останні кілька тижнів готувалася до припинення діяльності в РФ.
  • Мобільний застосунок СберБанк Онлайн на iOS більше недоступний для скачування та оновлення в App Store. Для клієнтів, у яких вже встановлений застосунок, все працює, жодних обмежень щодо його використання немає, втім, нові користувачі не зможуть зареєструватися.
  • Американський вендор програмного забезпечення SAS Institute припиняє діяльність у РФ. 11 квітня компанія вже звільнила 300 співробітників компанії, а до кінця тижня зачинить російський офіс.
  • У Huawei AppGallery перестали працювати картки "МИР" і його зачистили від низки російських банківських додатків. Наразі компанія скоротила, але досі постачає споживчу електроніку до Росії. Але деякі обмеження торкнулися і смартфонів. Так, компанія вилучила картки системи "МИР" із переліку варіантів оплати у своєму магазині застосунків AppGallery. Крім того, користувачі повідомляють про те, що з каталогу магазину зникла низка мобільних додатків російських банків. Так, "пішли" застосунки банків ВТБ Онлайн, Промсвязьбанк і Открытие.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський закликав країни Європи включити у шостий антиросійській пакет санкцій нафту, газ та банки РФ. Він наголосив, що це сильно вплине на Росію та змусить її припинити війну. 

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація