Експерт пояснив, чому Росія нарощуватиме удари по енергетиці

Експерт пояснив, чому Росія нарощуватиме удари по енергетиці

Удар по Трипільскій ТЕС / Фото: Фото з соціальних мереж

В російській доктрині заявлено про можливість завдавання ударів по енергетичній інфраструктурі з метою "примусу до капітуляції".

Росія буде й надалі нарощувати ракетні удари на українську енергетичну та житлову інфраструктуру.

Таку думку висловив військовий експерт, співголова ГО "Права справа" Дмитро Снєгирьов, інформує Еспресо.

Він заявив, що в російській доктрині заявлено про можливість завдавання ударів по енергетичній інфраструктурі з метою "примусу до капітуляції".

"Невипадково після завдавання ракетних ударів по українських житлових районах прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Російська Федерація готова до "мирного" діалогу, але на російських умовах", – заявив Снєгирьов.

Експерт заявив, що такі дії загарбників дають підстави говорити про те, що останні ракетні обстріли по Україні мали на меті військово-політичний тиск, щоб примусити підписати так звані "мирні угоди".

Снєгирьов заявив, що також активізувалася міжнародна спільнота.

"Зауважимо, що паралельно з цим з'являється "мирний план" президента Туреччини Ердогана. Там чітко зазначено, що Росія залишає за собою окуповані території, тобто статус-кво, на момент підписання "мирних" угод. Йдеться про території окупованих районів Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей та окупований Крим. Це все стосується ракетних обстрілів", – додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Зеленського заявили про західні компоненти в ракетах РФ, які атакують енергетичну інфраструктуру.

Крім того, ми раніше інформували, що експерт прокоментував удари РФ по енергетиці.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація