Масована атака ворожих безпілотників на Київщину: стали відомі наслідки

Внаслідок нічних атак дронів на Київщину сили ППО збили кілька ворожих цілей, але уламки пошкодили адмінбудівлі та склади.

Наслідки атаки на Київщину / Фото: Національна поліція України

Наслідки атаки на Київщину / Фото: Національна поліція України

Вночі Київська область знову зазнала масованих атак ворожих безпілотників.

Про це повідомили начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко та Національна поліція області.

З вечора 13 грудня по ніч 14 грудня тривога оголошувалася тричі. Сили протиповітряної оборони працювали в області, в результаті чого було збито кілька ворожих цілей.

На щастя, постраждалих серед населення немає, влучань у критичну чи житлову інфраструктуру вдалося уникнути. Однак уламки збитих дронів завдали пошкоджень у одному з населених пунктів. Було пошкоджено адміністративну будівлю підприємства, два складські приміщення та транспортний засіб. Внаслідок падіння уламків виникла пожежа, яку оперативно ліквідували рятувальники.

Нагадаємо, 13 грудня Росія масовано атакувала Україну дронами і ракетами, зокрема била по енергетиці. У Київській області працювали сили ППО.

Читайте також:


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie