Росія має значні проблеми з навчанням мобілізованих - британська розвідка

Росія має значні проблеми з навчанням мобілізованих - британська розвідка

Фото: РБК

Осінній призов до армії РФ відклали на місяць.

Президент Росії Володимир Путін 30 вересня 2022 року підписав указ про звичайний осінній призовний цикл, який спрямований на навчання 120 тисяч призовників. За законом, ці призовники не можуть бути відправлені за межі Росії. Це окрема категорія від осіб, які мобілізуються у рамках наказу про часткову мобілізацію від 21 вересня 2022 року.  

Про це йдетья у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії.

Цикл призову розпочнеться 1 листопада 2022 року, на місяць пізніше, ніж зазвичай. Пізніше початок циклу свідчить про зростання тиску на здатність Росії навчати і озброювати велику кількість нових призовників, зазначають у розвідці.

"Проблеми з розміщенням, навчанням, оснащенням та розгортанням мобілізованого та призовного персоналу є значними. Недоліки російської адміністративної та логістичної систем будуть і надалі підривати ці зусилля", - йдеться у огляді.

Нагадаємо, за даними Американського інституту підприємництва, мобілізація Путіна ще більше підірве російську економіку, оскільки у Москви немає плану, ким замінити працівників, які або втекли з країни, або були мобілізовані.

Читайте також:

Російські чмобіки вже здаються у полон: "друга армія світу" пиячить і ховається

Російські чмобіки вже здаються у полон: "друга армія світу" пиячить і ховається

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація