У Франції підтримали зняття економічної блокади з ОРДЛО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там готові підтримувати всі ініціативи, які спрямовані на відновлення миру.

Франція підтримує ідею скасування Україною економічної блокади окупованих територій Донбасу.

Про це в інтерв’ю "РБК-Україна" розповіла послиня Франції Ізабель Дюмон.

"Франція завжди підтримувала обмін з населенням по інший бік лінії зіткнення. Всі ініціативи, спрямовані на відновлення миру на Донбасі, заслуговують підтримки", - відповіла вона на запитання про зняття блокади.

Вона також зазначила, що для чинного українського президента є важливим поліпшення життя українців на окупованих територіях.

"Для Зеленського важливо поліпшити соціально-економічну ситуацію на Донбасі. Це те, про що він публічно говорив. Я багато разів бувала на Донбасі і розумію, що якщо ви хочете повернути території, то треба повернути і серця українців, що живуть на обох сторонах лінії розмежування", - підкреслила Дюмон.

Нагадаємо, 5 червня, після півторамісячної перерви в Мінську відбулися чергові переговори щодо ситуації на українському Донбасі. Очільник української делегації в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма запропонував прописати в угоді щодо режиму тиші на Донбасі пункт "не стріляти у відповідь" та зупинити економічну блокаду Донбасу.

Зазначимо, Кучма озвучив позицію президента України Володимира Зеленського. "На засіданні Тристоронньої контактної групи я висловив ті побажання, які почув від президента", - сказав він.

Своєю чергою, українські політики та посадовці жорстко відреагували на пропозиції президента України Володимира Зеленського зняти економічну блокаду Донбасу та заборонити стріляти у відповідь, які озвучив Леонід Кучма під час засідання ТКГ.

ВідеоКучма на засіданні ТКГ у Мінську запропонував зняти економічну блокаду Донбасу

У Мінську відбулось засідання ТКГ у складі представників України, Росії і ОБСЄ. Обмін військовополоненими та відновлення режиму тиші - основні питання Мінської зустрічі. Третя сторона привітала повернення Леоніда Кучми в делегацію. Сам він перемови назвав конструктивними. Заявив, що в пріоритеті - повернення додому військовополонених, зокрема моряків. Він прогнозує, що питання вирішать найближчим часом.  

Кучма на засіданні ТКГ у Мінську запропонував зняти економічну блокаду Донбасу

Залиште свій коментар

Вибір редакції