Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жителі США скуповують автомобілі у передчутті санкцій

Зріс імпорт автомобілі у ключових портах Америки.

У травні 2018 року у США значно зросли імпорт і експорт автомобілів. Автовиробники Америки і за кордоном збільшили поставки, побоюючись зростання мита через економічні війни.

Тільки порт Балтімора за травень вивантажив на 23 тисячі автомобілів більше торішнього показника, повідомляє AutoNews. При цьому з Балтімора у травні було експортовано автомобілів на 39% більше, ніж за аналогічний місяць минулого року, а з Джексонвіля – на 19%.

Ще один великий порт у Норфолку збільшив кількість імпортних автомобілів на 350 %. Але однією з ключових причин служить ще і те, що General Motors у зв'язку з проблемами на залізниці використовував море для перевезення автомобілів з Мексики.

У порту Лонг-Біч імпорт автомобілів у травні збільшився на 3,4%, а експорт упав відразу на 24% — до 1 679 примірників. Його в основному використовують компанії Toyota і Mercedes-Benz.

Зараз Міністерство торгівлі США вивчає питання про те, чи загрожує імпорт автомобілів національної безпеки країни. Якщо відповідь буде позитивною, то тоді американський президент Дональд Трамп введе мито розміром 20-25% на автомобілі з Європи. Таке рішення буде прийнято протягом 3-4 тижнів.

Раніше повідомлялося, що електрокари Tesla подорожчають у Китаї через економічні війни США. Вартість Model S і Model X зросте на 20 %.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції