Бігль Лорі навчилась попереджати бійців про наближення ракети, за це їй пробачають крадіжку печива і шкарпеток

Бігль Лорі навчилась попереджати бійців про наближення ракети, за це їй пробачають крадіжку печива і шкарпеток

Собака Лорі завчасно попереджає про ракетну небезпеку, відганяє чужих, а заодно ще й служить позаштатним психологом у підрозділі.

Чотирилапа Лорі стала талісманом та бойовою подругою 104-ї бригади тероборони на Рівненщині. Вона до війська пішла разом зі своїм господарем і з домашньої собаки стала службовою. Нині пильнує білоруський кордон і за найменшої небезпеки одразу сповіщає військових, йдеться в ТСН.

До повномасштабної війни Лорі – породи бігль - була домашньою собакою, а до війська потрапила разом зі своїм господарем. Побратими із бригади дивуються, як собака змінилася у війську. «В Лорі звичайно потенціал розкрився, я сам того не очікував. Вона була до цього звичайна домашня тварина», - каже прикордонник.

Боєць за позивним «Хата» - кінолог, саме він взявся за військове виховання Лорі. «Примхлива, як всі дівчатка, вона ще всіх канонів воєнної служби не розуміє. Дисципліна в неї трохи підкульгує», - каже кінолог.

Він і додає, що попри це, вона старанна - Лорі сама вона опанувала те, чого її не вчили, вона завчасно стала сповіщати про загрозу. «Коли ракетна небезпека, вона попереджує. Вона починає гавкати, крутитися», - розповідають побратими.

І знає кожного у підрозділі, тож про незнайомців дає знати за секунду.  А ще тут називають Лорі позаштатним психологом, ніхто не лишається байдужим, коли їй раптом хочеться побавитись.

Хоча й зізнаються бійці, що інколи Лорі тихенько й печива може поцупити, чи буває після її гостин шкарпеток недорахуватися, та за її бешкетування не сварять. Вона, кажуть, не просто собака, а бойова подруга. І її цікавість до всього навколо, кажуть, розвиватимуть - бачать потенціал у виявленні вибухонебезпечних предметів. «Нюх в неї дуже хороший, в майбутньому будемо привчати до розшукових дій», - каже кінолог.

Читайте також:

Росія не атакує "Калібрами" і "Іскандерами": у Повітряних силах розповіли, чому Москва їх береже

В окупованому Маріуполі почалася мобілізація: чоловіків закликають з'явитися до військкомату

Ракетний удар по Первомайську: росіяни вбили семеро місцевих мешканців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація