Скандальний Гарві Вайнштейн вимагає змінити місце суду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Продюссер вважає, що розгляд справи набула "карнавальної атмосфери".

Горезвісний голлівудський продюсер Гарві Вайнштейн, якому нещодавно було висунуто нові звинувачення в сексуальних злочинах, наразі просить перенести розгляд його справи в інше місце.

Відомо, що не так давно у Нью-Йорку розпочалося слухання справи продюсера.

Однак, як повідомля видання The New York Times, через те, що судовий розгляд за словами адвокатів Вайнштейна, набув "карнавальної атмосфери" та неабиякого розголосу, вони звернулися до судді з проханням перенести його з Манхетенна в інше місце.

Гарві Вайнштейн
Associated Press

Причому клопотання захисту було подане за день, до остаточного складу присяжних засідателів, серед яких може опинитися супермодель Джіджі Хадід.

До такого рішення адвокати прийшли після того, як деякі потенційні присяжні почали публікувати в соціальних мережах інформацію про їхню участь у справі, порушуючи судові правила.

Таким чином в оновленому клопотанні про зміну місця йдеться про те, щоб суд призупинив розгляд доти, поки не буде ухвалене рішення. 

Нагадаємо, нещодавано ображений Гарві Вайнштейн заявив, що брудні звинувачення в сексуальному насильстві, зроблені проти нього, не повинні затьмарювати його роботу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції