Зеленський підписав закон про виділення коштів на виплати вакцинованим

Зеленський підписав закон про виділення коштів на виплати вакцинованим

Фото: УНІАН

Президент підписав відповідні зміни до закону 8 грудня.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до закону про держбюджет-2021 (законопроєкт №6297), у тексті якого вказано про виділення 8 млрд грн на програму "єПідтримка", що передбачає виплати по тисячі гривень вакцинованим громадянам.

Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

На сторінці законопроєкту №6297 видно, що 7 грудня закон підписав голова Верховної Ради, а 8 грудня — президент.

Новий закон передбачає збільшення доходів і видатків держбюджету на 10,2 млрд грн, з яких 8 млрд грн виділено Міністерству економіки за бюджетною програмою "Надання допомоги в рамках програми "єПідтримка", що передбачає виплати по тисячі гривень для вакцинованих українців.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль запевнив, що тисячу гривень від Зеленського отримають усі вакциновані українці, незалежно від того, коли вони отримували щеплення.

Гроші надходитимуть на спеціальні банківські картки у "Дії". Розрахуватися цими грошима українці зможуть на підприємствах, які відповідають певним МСС-кодам. Платити комісію за обслуговування картки не потрібно.

Крім того, планується відкриття 100 офлайн-центрів підтримки для надання допомоги під час виплати 1000 грн за вакцинацію.

Читайте також:

Дата публікації
Перегляди
1263
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація