Чоловіки, що не вміють спокушати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Як шкода, що закінчилася епоха великих звабників. Вони й понині живуть у книжках, які дівчата у всьому світі заливають сльозами, у фільмах, які переглядають на одному диханні, а потім ще довго сидять перед титрами, поки не спадуть враження. Бальзак, Мопассан, Казанова – ці імена асоціюються зі хтивістю, з особливим станом, коли від млості тріпоче у грудях і слабнуть ноги. Де вони зараз, ці спокусники, що проникають у душу і віднімають серця?

Для того, аби спокусити жінку-викликати у неї тремтіння, змусити зволожніти в потрібних місцях, необхідно мати спонтанність, не боятися виявляти свої почуття і при цьому нічого не очікувати, спокійно сприймаючи, якщо щось піде не так. В наш час геть усі чоловіки втратили спонтанність і чуттєвість. Дивно, як ми ще розмножуємося.

Чоловіки всі різні, і ті, хто не вміє зваблювати, теж відрізняються своїми особливостями.

Вимагає гарантій

Цьому потрібно знати заздалегідь, коли буде секс і чи буде, чи не захоче жінка потім серйозних стосунків, а якщо захоче, чи не буде виносити мозок. Це тільки здається, що жінки прагнуть першими підстелити соломку у стосунках і вимагають, щоб чоловік вже одразу переконав у серйозності намірів. Сильна стать цим займається ще раніше, іноді навіть не познайомившись. Так-так, деякі чоловіки дивляться на жінку і прикидають, дасть або не дасть, заздалегідь уявляють, яких вона може вимагати від нього зобов'язань і... проходять повз. Найсміливіші все ж знайомляться, але при цьому одразу запитують: "Якщо сподобаємося один одному, буде секс? Як поживають ваші метелики? Мої вже заснули мертвим сном".

Лякливий

Є чоловіки, які на сайті знайомств пишуть в анкеті умови з декількох пунктів. В них обов'язково: "Меркантильні проходьте повз. Якщо хочете серйозних стосунків – проходьте повз. Будете виносити мозок, проходьте повз..." Ну, ви зрозуміли, так? І коли ви проходите повз не тому, що ви меркантильна, хочете серйозних стосунків і любите виносити мозок, а тому що вирішуєте одразу, що цей чоловік – мудак, він говорить: "Ну я ж знав, що 99% жінок такі і є!" Це гра у них така: відкидати жінок, а потім переконувати себе в тому, що вони самі цього заслуговують. Уявляється маленький хлопчик, який обставился стільцями і відстрілюється іграшковим пістолетом і водяними бомбочками. І одразу виникає запитання, хто ж його так сильно образив і налякав. Спокусник з нього у такому разі точно ніякий.

Гіпервідповідальний

Цей класний, я таких дуже люблю. Його мама навчила, що жінку потрібно задовольнити за першим розрядом. І ось він вкладається, танцює з бубнами, співає серенади, в ліжку показує клас, а потім стає дуже тухло. Він видихався, витратив себе і вже більше нічого не хоче. І тоді йому здається, що начебто сам хотів цю жінку, проявляв ініціативу, отримав, а в результаті не він її, а вона його використала. Часто такі чоловіки дуже неохоче починають щось знову. Так що, якщо чоловік здається щедрим, оточує вас увагою і турботою, не плутайте його з досвідченим спокусником. Це в нього ненадовго.

Противник гендерного поділу

Ну, цей вміло косить під фемініста, геть заперечуючи культуральні гендерні особливості. І добре б це стосувалося заробляння грошей, зараз на цьому терені і правда гендерні відмінності стираються. Але він переконаний, що жінці секс потрібен так само, як і чоловікові, якщо не більше. І задоволення вони отримують однаково. А, отже, чого це я буду спокушати, якщо це все можна зробити простіше: запропонувати секс і отримати згоду. Хто не згоден – до побачення. Тільки на таке підпишеться жінка, якій взагалі ніхто нічого не пропонує, або закохана в нього по вуха, якщо у неї самоповаги при цьому немає зовсім. Але, якщо ти в дитинстві потайки від мами читала новели Мопассана, як я, хіба не пошлеш його подалі разом з його доводами про загальну рівність?

Тут описані лише найяскравіші представники чоловіків, для яких спокусити жінку – зі сфери фантастики. Насправді їх набагато більше. Є, наприклад, чарівні цнотливі, які чудово розбираються в різноманітній техніці, але навіть про погоду не можуть поговорити з жінкою, не померши від страху. Є стурбовані "мачо", які чомусь свій сексуальний голод, з яким вони не можуть впоратися, вважають привабливим для жінок, а прекрасна стать від них сахається, як від прокажених. Є злидарі, які живуть з мамами і яким нікуди привести жінку для сексу (у них навіть машини немає, щоб завалити її на задньому сидінні), і вони тихо мовчать про свої бажання.

Чоловіків, які не вміють спокушати, більшість, і багатьом жінкам доводиться вибирати найкращих з гірших і самим оживляти своїх метеликів. Адже так хочеться закохатися і придумати собі красиву історію!

Авдотья Разгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції