Серйозні стосунки чи лише секс?

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скільки жіночих сліз виплакано, скільки кубометрів чоловічого мозку винесено через те, що дівчата і молоді люди, доводячи стосунки до інтиму, спочатку мають різну мету! Якщо у неї на думці серйозні стосунки, що ведуть до сім'ї і дітей, а в нього в планах цього немає, чи можна запобігти конфлікту інтересів і не наступити на граблі?

Ви познайомилися з симпатичним молодим чоловіком, і він з першого погляду вам дуже сподобався. Можливо, настільки, що перший секс між вами трапився занадто швидко – у кожному разі, не так, як цьому вчать нас мами з бабусями. З того першого разу ви займаєтеся сексом щоразу, як зустрічаєтеся. Минаэ місяць за місяцем, а ви досі не почули від свого обранця ні слів кохання, ні пропозицій познайомитися з його друзями – нічого, крім запитання: "Ну що, у кого зустрічаємося сьогодні – у тебе чи в мене?"

Не брешіть собі

Якщо ви думаєте, що чоловік тільки придивляється до вас, а насправді, цілком можливо, що підшукує обручку, ймовірно, ви себе обманюєте. Зрозуміло, що у хлопця немає серйозних намірів. Ось деякі з основних ознак:

Ви зустрічаєтеся тільки для сексу і крім ліжка ви нікуди не ходите: ні в кіно, ні в театр, ні просто погуляти за руку.

Він не знайомить вас зі своїми друзями і не поспішає знайомитися з вашими. Ви можете зустрітися на вулиці з його другом, з яким він відійде для розмови, залишивши вас саму чекати на його повернення.

Ви не можете йому зателефонувати і поскаржитися на свої проблеми. Найчастіше він відмахнеться зайнятістю або переведе розмову на іншу тему.

Він не залишається у вас ночувати. Ваш партнер воліє піти одразу після сексу.

Не телефонує вам між зустрічами просто поговорити або запитати вас, як у вас справи. Зазвичай, він телефлонує тільки тоді, коли хоче з вами зустрітися для сексу.

Не виявляє жодних ревнощів. Це необов'язкова умова, але вас має насторожити, якщо вашу розповідь про те, як ви фліртували з товаришем по службі ваш обранець вислухав байдуже.

Він витрачає на вас мінімум ресурсів: і матеріальних, і емоційних, і енергетичних.

Чи варто намагатися?

Чи є шанс, що стосунки тільки для сексу переростуть у щось серйозне? Якщо у вас добре розвинена інтуїція, то ви мали б знати правильну відповідь. А вона скоріш невтішна. Якщо чоловік протягом досить тривалого часу (від 3 місяців) поводиться так, як описано в першому блоці статті, це означає, що нічого серйозного з вами він не планує і навряд чи змінить своє до вас ставлення. Адже якщо ви від самого початку йому нічого не говорили про свої очікування, то це для нього означає, що вас влаштовують такі стосунки. Однак у вас все ж є шанс перевести стосунки в офіційні, просто сказавши йому про ваші очікування. Колись у мене були вільні стосунки з хлопцем. Я його кохала, але для нього це був усього лише секс. Наші зустрічі закінчилися, коли він повернувся до своєї колишньої, але ми залишилися на багато років хорошими друзями. Одного разу, через кілька років, я йому зізналася, як сильно я хотіла серйозних стосунків з ним. І почула здивовану відповідь: "І чому мовчала? Я ж бо думав, що це у тебе зі мною несерйозно! Як могло б скластися наше життя, якби тоді ти запропонувала перевести стосунки в іншу площину?"

Зараз жінки стали незалежними і самодостатніми, і багато чоловіків дійсно не знають, як з нами поводитися, і чи потрібна нам, вільним, така морока, як серйозні тривалі стосунки. Але ми вміємо відчувати і усвідомлювати свої потреби. А ще у нас є можливість про них заявити. І якщо ви будете покинуті після того, як скажете, що хочете за нього заміж і дитину, значить, він просто вам не підходить. Маючи чіткі пріоритети, ви обов'язково зустрінете людину з тими ж цілями, що і у вас.

Всі питання краще обговорювати "на березі"

Багато хто, знайомлячись, вже заздалегідь окреслює свої очікування. Так і кажуть: "Мені потрібен тільки секс". Особливо це поширено на сайтах знайомств. Якщо ви почули подібне на свою адресу, не варто шукати в цих словах якісь приховані підтексти, бажання вас образити або використовувати. Чоловіки – прості, як рейки, і вони мають на увазі саме те, що говорять. Якщо у вас цілі не збігаються, то краще ввічливо відмовитися. Зазвичай, таких чоловіків не засмучує відмова – вони ставляться до цього прагматично. Аж до того, що у нього складено список, де він викреслює претенденток, які не пристали на його пропозицію. Але і ображатися за це на нього не варто. Так, він сприймає вас як об'єкт для задоволення своїх сексуальних потреб. Але при цьому він щиро готовий таким самим об'єктом стати і для вас, якщо ваші цілі співпадуть. Таке співробітництво на взаємовигідних умовах. Інша річ, якщо чоловік хоче отримувати секс за ваш кошт і на вашій території, не бажаючи витрачатися навіть на квіти і тортик. Ви маєте цілковите право відмовити такому "пільговику".

Авдотья Розгуляєва

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції