Вони стали антитрендами 2024 року: 5 застарілих літніх суконь

Дата публікації
Перегляди
42к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Вони стали антитрендами 2024 року: 5 застарілих літніх суконь

Сукні - антитренди 2024

Сукні, які вийшли з моди.

Ось-ось почнеться календарне літо, дівчата та жінки одягнули літні сукні, які тішать око різноманіттям фасонів та кольорів. Звичайно, в сукнях простого крою легше переносити спеку, але деякі моделі, які в минулі сезони були в тренді, сьогодні вже неактуальні.

Знавці моди розповідають, які сукні 2024 року стали антитрнедами та мають безнайдійно застарілий вигляд. 

Сукні-футболки

Прості сукні з короткими рукавами, які більше нагадують довгі футболки, сьогодні не в тренді, хоча зручні для носіння. Замість них пропонуються сукні по фігурі з льону, вони будуть ефектнішими.

Сукня- футболка

Сукні на запах

Будь-якої довжини сукні з  запахом попри свою практичність та привабливість на сьогодні втратили свою актуальність. Натомість як вважають стилісти, в новому сезоні матимуть кращий вигляд фасони з драпуванням або рюшами.

Плаття - антитренди 2024

Багатошарові сукні

Влітку багато шарів у вбранні – це непрактично та немодно. Повітря погано проникає через шари, тіло не дихає. Крім того, такий варіант додає на вигляд ваги або спотворює фігуру.

Багатошарові сукні

Плаття в горошок

Якщо вибирати сукні з принтом, краще відмовитись від сукні в горошок. На сьогодні це неактуально і має старомодний вигляд. Вибір на користь ретротенденцій цього літа буде невдалим.

Сукні в горошок

Вельветові сукні

Вибираючи цупкі сукні, моделі, які б тримали форму, забудьте про сукні з вельвету. Зверніть увагу на джинсові сарафани, радять стилісти. 

Вельветові сукні

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація