Американський генерал розповів, коли закінчиться війна в Україні

Американський генерал розповів, коли закінчиться війна в Україні

Володимир Путін. / Фото: Associated Press

Захід має докладати більше зусиль у своїй допомозі Україні.

Розпочата Росією війна в Україні закінчиться тоді, коли президент-диктатор Володимир Путін зрозуміє, що не може перемогти. Тим часом західні партнери мають об'єднати всі зусилля у допомозі Києву. 

Про це заявив екскомандувач військ Сполучених Штатів Америки в Європі Бен Годжес в інтерв'ю РБК-Україна.

"Я думаю, що війна закінчиться, коли Володимир Путін зрозуміє, що не може перемогти. Тому ми повинні забезпечити, щоб він усвідомив, що Україна не збирається здаватися, Захід не збирається здаватися", - наголосив він. 

З його слів, найкращий спосіб забезпечити це, аби США і Німеччина заявили, що "ми хочемо, аби Україна перемогла, ми будемо робити все необхідне".

"Не "так довго, як це потрібно", це пусті слова, а "чого б це не вартувало", ми зробимо все, щоб допомогти Україні виграти. Це призведе до того, що Україна матиме можливості, щоб викинути російські сили з Криму", - наголосив американський генерал.

За його прогнозами, це призведе до того, що Україна матиме можливості, щоб викинути російські сили з Криму.

Годжес наголошує, що необхідно протистояти Москві у сфері економіки. Адже санкції - потужні, але їх не виконують належним чином.

"Занадто багато всього з Китаю, Ірану та Північної Кореї все ще надходить до Росії, занадто багато є вкраденої пшениці, що йде з Росії, яку вони забрали з України, і яка йде на експорт. Коли все це буде зроблено, тоді Володимир Путін зрозуміє, що він програв. Ось коли це закінчиться", - наголошує генерал. 

Як повідомлялося, держсекретар США Ентоні Блінкен заявляв, що закінчення війни залежить від Володимира Путіна. За його словами. "щойно Росія продемонструє щире бажання вести переговори, ми будемо там".

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація