Суркіс: "Трансляції УПЛ мають бути безкоштовними, максимально доступними"

Дата публікації
Перегляди
2264
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Суркіс: "Трансляції УПЛ мають бути безкоштовними, максимально доступними"

Фото: ФК Динамо Київ

Позиція футбольного клубу "Динамо" така: зараз, коли в нашій країні війна, коли вся Україна бореться із російськими загарбниками, можливість перегляду футбольних матчів національного чемпіонату має бути безкоштовною, максимально доступною.

Президент "Динамо" Київ Ігор Суркіс пояснив свою позицію щодо єдиного телепулу УПЛ.

"На даний момент ситуація така - 4 клуби не згодні з умовами, які пропонуються в рамках створення "єдиного пулу". Я говоритиму тільки від імені "Динамо", з жодним з інших клубів, які не погодилися, я не спілкувався. Знаю про їхню думку виключно з інтерв'ю та новин. Позиція футбольного клубу "Динамо" така: зараз, коли в нашій країні війна, коли вся Україна бореться із російськими загарбниками, можливість перегляду футбольних матчів національного чемпіонату має бути безкоштовною, максимально доступною. Щоби абсолютно всі, кому цікавий футбол, цікаві матчі "Динамо", отримали можливість їх дивитися", - вважає Суркіс. 

За його словами, в процесі переговорів була озвучена одна-єдина умова: "Дайте можливість транслювати домашні матчі "Динамо" на одному із загальнонаціональних каналів та на нашому каналі у Youtube із затримкою у певну кількість хвилин. Все, більше жодних інших умов від нас немає. Мало того, для нас це важливе питання, як мінімум, під час війни". 

"Це питання саме зараз має принциповий характер. Наш пріоритет - інтереси вболівальників, а саме доступність перегляду наших матчів та можливість не витрачати на це гроші. Щоб це не було просто словами, я наведу конкретний приклад. Матч-відповідь зі "Штурмом" у кваліфікації Ліги чемпіонів на каналі 2+2 із затримкою в 15 хвилин переглянуло від 3,0 до 3,5 мільйонів осіб (точної цифри немає, але є мінімальне і максимальне значення). Цей же матч зібрав на Setanta близько 350 тисяч переглядів. Приблизно такі ж цифри і у матчі з "Фенербахче" у Стамбулі. Це і є головною причиною нашої позиції - ми хочемо, щоб будь-який уболівальник зміг подивитися матчі "Динамо", - каже Ігор Суркіс. 

Він додав: "Ми ініціюємо збір коштів під час трансляцій домашніх матчів "Динамо", щоб перерахувати їх на потреби ЗСУ та для гуманітарних організацій. Так само ми вже збирали гроші під час трансляцій наших благодійних матчів, і продовжуватимемо далі". 

"Для "Динамо" зараз спортивні результати на другому плані. На першому - допомога Україні. Команда виграла у "Фенербахче" в овертаймі й відразу вирушила до Англії, щоб зіграти проти "Евертона" і продовжити серію благодійних матчів. Це була важка дорога, непростий матч, потім знову переліт і все це перед поєдинком проти "Штурму". Тому що соціальна відповідальність зараз важливіша за все інше. Ми готові підтримати ідею "єдиного пулу", але при цьому хочемо, щоб враховувалися інтереси вболівальників та ситуація в країні", - заявив Ігор Суркіс. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація