Чи розглядають на Заході варіант ліквідації Путіна: думка експерта

Чи розглядають на Заході варіант ліквідації Путіна: думка експерта

Володимир Путін / Фото: Associated Press

Президент РФ не може бути впевнений у власній безпеці ні на території держави-агресорки, ні в тих країнах, які відвідує.

Володимир Путін не підпускає до себе неперевірених людей і відвідує лише дружні до Росії країни літаками з супроводом винищувачів. Під час G7, "Рамштайну" чи під час зустрічей, організованих Пентагоном, безумовно, обговорювали варіанти фізичної ліквідації Путіна. І це необхідні дії.

Про це "24 Каналу" сказав політтехнолог Михайло Шейтельман.

Раніше лише Путін погрожував світові, тепер і НАТО погрожує Росії

Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що ядерні сили НАТО перебувають у підвищеній бойовій готовності, зокрема США та Велика Британія.

"Ми на початку ядерної війни. До цього лише Путін погрожував ядерною війною світові, а тепер НАТО погрожує Росії", – сказав Михайло Шейтельман.

Як зазначає політтехнолог, на Заході розмірковують про ліквідацію Путіна, щоб зупинити ядерну війну. Цей спосіб можуть застосувати.

"Путін також розуміє це, він так ліквідував Пригожина – силами ППО чи підривом літака", – наголосив він.

На думку Шейтельмана, його спецслужби вживають усіх необхідних заходів безпеки. Він літає лише в супроводі винищувачів, адже будь-де з ним може статися що завгодно. Проте ліквідація диктатора, каже Шейтельман, це надзвичайно важливе політичне рішення, яке ухвалять лише у критичній ситуації.

"Якщо буде висока ймовірність, що Путін планує застосувати ядерну зброю, то Джо Байдену доведеться ухвалювати рішення, завдавати удару по Росії чи ні", – зауважив Михайло Шейтельман.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація