Де раніше осоромилась РФ: на Місяці висадилась індійська міжпланетна станція "Чандраян-3"

Де раніше осоромилась РФ: на Місяці висадилась індійська міжпланетна станція "Чандраян-3"

Індійська міжпланетна станція "Чандраян-3" / Скриншот

Додамо, що Індія – четверта країна, якій вдалася м'яка посадка на Місяць.

На південному полюсі Місяця 23 серпня Індія першою у світі посадила свою міжпланетну станцію "Чандраян-3" із місяцеходом на борту, чого кілька днів тому не вдалося зробити Росії.

Про це Індійська організація космічних досліджень і розробок (ISRO) повідомила під час прямої відеотрансляції.

За посадкою "Чандраян-3" стежило багато людей у всьому світі. Ця місія стала третьою для Індії в дослідженні Місяця. До супутника Землі міжпланетна станція вирушила 14 липня. Вона складається з посадкового модуля q ровера, які досягли навколомісячної орбіти на висоті 153 км над супутником і розпочали спускатися на його поверхню.

Передбачається, що посадковий модуль місяцехода працюватиме на Місяці один місячний день, це приблизно два земні тижні. Мета – оцінити сейсмічну активність Місяця, його рельєф біля південного полюса та дослідити потік космічних заряджених частинок на супутник.

Додамо, що Індія – четверта країна, якій вдалася м'яка посадка на Місяць. До цього таке приземлення проводили США, СРСР і Китай.

Нагадаємо, 20 серпня російський космічний апарат "Луна-25", який повинен був здійснити посадку на Місяці в районі Південного полюса, зіткнувся з супутником Землі та "припинив своє існування".

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація