Індія заморожує туристичні візи через поширення коронавірусу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Візи заморозять від 13 березня до 15 квітня.

Задля профілактики поширення коронавірусу Індія призупинила на місяць всі туристичні візи. Про це повідомляє видання Xinhua.

Обмеження стосуються всіх наявних віз, окрім дипломатичних, офіційних, віз ООН і міжнародних організацій, робочих і проєктних. Візи будуть заморожені до 15 квітня. Рішення набуває чинності о 12:00 13 березня 2020 року.

"Кожен іноземний громадянин, який має намір подорожувати до Індії з вагомих причин, може звернутися в найближчу індійську дипломатичну місію", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Пандемія коронавірусу: зафіксовано 126 тисяч інфікованих

126 тисяч інфікованих і 4 630 померлих - у світі пандемія коронавірусу. Про це напередодні увечері оголосив директор Всесвітньої організації охорони здоров’я. Це означає, що хвороба набула глобального поширення по всьому світу, а  кількість людей, які хворіють, бо не мають імунітету до нового виду вірусу, критично зростає. корнавірус, пандемія, каранти  

Пандемія коронавірусу: зафіксовано 126 тисяч інфікованих

Залиште свій коментар

Вибір редакції