ПАР заявила про рекордний приріст заражень коронавірусом

ПАР заявила про рекордний приріст заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

Попередній рекорд з коронавірусу ПАР встановила в січні.

У Південно-Африканській Республіці у п'ятницю, 2 липня, зареєстрували 24 270 нових випадків зараження на COVID-19. Це найвищий добовий показник захворюваності в країні від початку пандемії.

Про це повідомляє The Guardian.

Зазначається, що попередній рекорд з коронавірусу ПАР встановила в січні, коли впродовж доби позитивні результати COVID-тестів отримали 21 980 людей.

"Ми дійсно перебуваємо в епіцентрі шторму третьої хвилі COVID-19. Як бачимо, за останні 14 днів ми перевершили рівень щоденних інфекцій, за яким спостерігали впродовж перших двох хвиль", - висловився заступник міністра охорони здоров'я Джо Фахла.

Загалом від початку пандемії у Південній Африці на COVID-19 захворіли два мільйони людей, 61 332 з яких померли від ускладнень інфекції. 

Нагадаємо, що Південно-Африканська Республіка 27 червня оголосила про посилення карантинних обмежень у зв'язку зі сплеском захворюваності на коронавірус.

В країні, зокрема, відновили заборону на продаж алкоголю і продовжили комендантську годину з 21:00 до 04:00.

Раніше спеціальний посланець Африканського союзу і телекомунікаційний магнат Страйв Масіїва звинуватив найбагатші країни світу в тому, що вони свідомо не постачають на континент достатню кількість вакцин від COVID-19.

Новини України: МОЗ дозволило робити щеплення від коронавірусу різними вакцинами

Новини України: МОЗ дозволило робити щеплення від коронавірусу різними вакцинами

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація