План Б: Мей хоче представити британському парламенту оновлений сценарій Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деталі нового плану Мей щодо Brexit поки не розголошуються.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей в понеділок представить парламенту оновлений план щодо Brexit.

Про це пише український «Інтерфакс».

На Даунінг-стріт повідомили, що перед виступом у парламенті Мей запланувала зустрічі з низкою британських міністрів у заміській резиденції Чекерс. Про плани її зустрічей з опозиційними членами парламенту не повідомлялося.

Деталі нового плану Мей по Brexit не розголошуються, проте ЗМІ очікують, що прем'єру доведеться досить суттєво змінити свою позицію щодо угоди, щоб залучити на свій бік лейбористів.

Також члени парламенту зможуть вносити поправки до пропозиції Мей.

Своє бачення ситуації з Brexit може представить і противник Мей - Джеремі Корбін. Також пропозицію можуть озвучили активні прихильники Brexit Консервативної партії, які прагнуть виключити з угоди з ЄС положення про "план-страховку" для Ірландії. Крім того, члени парламенту можуть запропонувати поправку, що вимагає нового референдуму за Brexit.

Обговорення та голосування за пропозиції заплановано в палаті громад на 29 січня, тобто рівно за два місяці до ймовірної дати виходу Великої Британії з ЄС.

Відео У Брюсселі чекають наступних кроків Лондона щодо Brexit

ЄС шкодує, ЄС поважає право Великої Британії самостійно визначати свою політику, і ЄС чекає подальших пояснень від Лондона - так можна описати публічну реакцію на події в Лондоні. У керівництві Євросоюзу продовжують наполягати, що після багатьох місяців переговорів з урядом Об’єднаного королівства вдалося погодити вигідний для усіх договір. 

У Брюсселі чекають наступних кроків Лондона щодо Brexit

Нагадаємо, 10 грудня Європейський суд вирішив, що Велика Британія може в односторонньому порядку відмовитися від виходу з Європейського Союзу і відкликати відповідний документ з Європейської Ради.

Ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після більш ніж п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії. Через тиждень, 25 листопада, цю угоду затвердили лідери країн-членів ЄС, однак угода могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості в питанні британської заморської території Гібралтар.

Залиште свій коментар

Вибір редакції