Повітряний простір чотирьох європейських країн порушив невідомий літак

Повітряний простір чотирьох європейських країн порушив невідомий літак

Фото: Associated Press

Пілот приватного літака не відповідав на радіозапити і пролетів з Угорщини до Болгарії.

Невеликий двомісний літак Beechcraft увечері 8 червня влетів у повітряний простір Угорщини, Румунії, Сербії та Болгарії. Літак послідовно перехоплювали угорські та румунські ВПС, а також американські літаки F-16 із румунської авіабази НАТО.

Про це повідомляє видання digi24. 

Двомоторний літак Beechcraft, приналежність якого не вдалося розпізнати, перетнув на малій висоті повітряний простір чотирьох країн Європи. Літак піднявся у повітря в Угорщині в районі Дебрецена приблизно о 17:30 без схваленого плану польоту та без увімкненого транспондера. 

У повітряному просторі країни його супроводжували два літаки угорських Військово-повітряних сил (ВПС), у Румунії - літаки румунських ВПС, а також американські літаки F-16  із румунської авіабази НАТО.

Близько 19:00 літак протягом двох хвилин перетинав повітряний простір Сербії, а потім залетів до Болгарії.

За інформацією видання, на борту повітряного судна перебували двоє людей. При цьому пілот не відповідав на радіозапити і на візуальні сигнали, що передавались військовими літаками, які його супроводжували. Водночас літак не демонстрував ворожої чи небезпечної поведінки.

У румунському Міноборони додали, що в даний час болгарська влада вивчає зону останньої відомої позиції літака для його ідентифікації та з'ясування деталей.

Нагадаємо, у середу, 8 червня, на півдні Каліфорнії розбився військовий літак MV-22B Osprey, який перебував у складі  3-го авіакрила морської піхоти США. Одразу після авіакатастрофи у ЗМІ з'явилася інформація, що на борту цього конвертоплана (літального апарата, який поєднує функції літака та гелікоптера) були боєприпаси із ядерними матеріалами.

Заарештували два розкішні літаки російського олігарха Абрамовича

Заарештували два розкішні літаки російського олігарха Абрамовича

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація