Президент Хорватії хоче заблокувати вступ Фінляндії та Швеції до НАТО

Дата публікації
Перегляди
12к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Президент Хорватії хоче заблокувати вступ Фінляндії та Швеції до НАТО

Зоран Міланович / Фото: Associated Press

Міланович хоче запровадити зміни до виборчого закону Боснії, перш ніж парламент Хорватії ратифікує членство двох скандинавських країн у НАТО.

Президент Хорватії Зоран Міланович хоче заблокувати вступ Фінляндії та Швеції до Північноатлантичного альянсу.

Про це повідомляє хорватський телеканал N1.

Загалом, у середу, 18 травня, Міланович заявив, що доручить постійному представнику Хорватії при НАТО послу Маріо Нобіло проголосувати проти ухвалення членства Фінляндії та Швеції в Північноатлантичному альянсі.

Президент Хорватії заявив, що членство Фінляндії та Швеції має залежати від виборчої реформи в Боснії, яка б полегшала боснійським хорватам процес обрання їхніх представників на керівні посади.

Утім, у МЗС Хорватії минулого тижня заявили, що Нобіло дотримуватиметься вказівок міністерства, а не президента. А міністерство неодноразово виражало свою підтримку членства двох країн у НАТО.

Тим часом міністр закордонних справ Гордан Грлич Радман вважає, що таке висловлювання Мілановича завдає шкоди репутації країни.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Ердоган заблокував початок переговорів щодо вступу Фінляндії та Швеції до НАТО. Головна теза, чого країна проти — сумніви щодо того, що це відбудеться швидко.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація