Як дешево відправити посилку з України до Польщі та з Польщі до України

Як дешево відправити посилку з України до Польщі та з Польщі до України

Як відправити посилку з України в Польщу / Фото: congerdesign

Якими поштовими службами можна скористатися, щоб надіслати посилки до Польщі, які в них умови доставляння – в матеріалі ТСН.ua.

До Польщі прибуло понад 2,4 млн біженців з України. Багато з них залишав свої домівки поспішаючи, без нічого. Щоб українці змогли відправити посилки з України до Польщі та навпаки, поштові оператори пропонують знижки та акції.

Відправити посилку Укрпоштою

Спеціальну акцію, а саме 70 відсоткову знижку для тих, хто відправляє посилки з України за кордон - "Посилки з дому" – запровадила Укрпошта. Країни, на міжнародні відправлення до яких діє ця знижка – Польща, Румунія, Угорщина, Словаччина, Молдова. Сплата 15- 20 кг посилки до Польщі, в залежності від параметрів відправлення, коштуватиме 500-600 грн. Розрахувати вартість посилки можна за посиланням.

Оформити посилку можна безпосередньо у відділенні "Укрпошти", в онлайн кабінеті, в мобільному застосунку Укрпошти.

Як відправити посилку Новою поштою

Послугу "Речі з дому за кордон" зі знижками від 50 до 80 відсотків  пропонує Нова пошта  для українців, які тимчасово залишили територію України через війну. Вартість міжнародних відправлень до 24 країн Євросоюзу залежить від зони відправлення (які країни входять до тієї чи іншої зони, можна дізнатися за посиланням) та параметрів посилки. Польща входить до Єврозони 1.

Приблизна вартість посилки вагою 20 кг до Польщі, залежно від габаритів, у цього оператора становитиме  2-3 тис. Термін доставляння посилки – від 6 днів. Вартість послуги можна розрахувати за посиланням.

Щоб відправити посилку, треба оформити заявку в особистому кабінеті або у відділенні Нової пошти, сплатити послуги при відправленні, передати трекінг-номер відправлення одержувачеві та попередити його про необхідність сплати митних платежів у країні призначення.

Як відправити посилку поштовим оператором Meest

У поштового оператора Meest при замовленні міжнародного доставляння до країни ЄС діють обмеження, а саме – вага відправлення не має перевищувати 30 кг, розміри відправлення –120*60*60 см. Доставляння здійснюється адресно до дверей. Вартість доставляння посилки до Польщі вагою 20 кг – близько 1500 грн. Дізнатися вартість послуги можна тут.

Відправити посилки можна з відділень Meest та Нової пошти. В останньому випадку потрібно обов'язково сплатити доставляння з відділення Нової пошти до Львова.

Як відправити посилку з Польщі до України

Українці, які через війну опинилися в Польщі, можуть відправляти посилки з Польщі додому безплатно. Від 1 квітня таку акцію "Допоможіть Україні" запустила Poczta Polska. В межах цієї акції можна відправляти безплатно посилки вагою до 20 кг, при відправленні треба вказати, що це гуманітарний вантаж. Ще умови – вартість товарів в посилці не повинна перевищувати 100 євро, а один клієнт таким чином може відправляти одну безплатну посилку.

Читайте також:

Українці можуть не обмінювати водійські посвідчення в Польщі до кінця 2022 року

Безплатний транспорт для українських біженців за кордоном: список країн та перевізників

Повʼязані теми:

Наступна публікація