Жертвами масового отруєння алкоголем стала багатодітна сім’я

Жертвами масового отруєння алкоголем стала багатодітна сім’я

Фото: golos.ua

В Оренбурзькі області Росії осиротіло п’ятеро дітей, батьки яких отруїлися неякісним алкоголем.

У Росії продовжує зростати кількість постраждалих через отруєння сурогатним алкоголем. За останніми даними, за дві доби в Оренбурзькій області зафіксовано 37 випадків отруєння, 18 людей померло. Тим, хто вижив, надається медична допомога.

Як повідомляє сайт 56orb, жертвами неякісного алкоголю стали батьки п’ятьох дітей віком від 1 року до 10 років. Матері й батькові дітлахів було трохи більш ніж 40 років.

Про перші випадки отруєння стало відомо у ніч на 7 жовтня, коли декількох жителів області віком від 36 до 73 років госпіталізували зі схожими симптомами.  За даними місцевої влади, в крові загиблих виявили метанол, концентрація якого в рази перевищує смертельну дозу.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо виробництва і збуту товарів, що не відповідають вимогам безпеки. Уже відбулися перші затримання підозрюваних. 

Як повідомляє Telegram-канал Shot, у місті Орську затримали 29-річного бізнесмена, який налагодив виробництво сурогатного алкоголю, а також його підручних, які займалися продажом на території трьох районів. 

Оптовикам продавали сурогат зі складу в Орську. Там знайшли понад тисячу пляшок з небезпечним напоєм. 

Нагадаємо, у першому кварталі 2021 року від алкогольних отруєнь померло 580 українців.

Повʼязані теми:

Наступна публікація