Експерти визначили термін відмови від сексу для ізольованих через коронавірус пар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фахівець назвав, хто підпадає в особливу групу ризику.

Експерти визначили період, у який зараженим коронавірусом варто відмовитися від сексу. Утримуватися від інтиму варто впродовж семи днів.

Про це пише Sky News.

За словами професора медичних наук Пола Гантера, за появи в одного з партнерів таких симптомів, як кашель чи лихоманка тощо, закоханим варто зачекати і не вступати в інтимний зв’язок. У найбільшій зоні ризику ті партнери, які не живуть разом, або ж ті, які входять до груп вразливих до вірусних захворювань. Їм експерти особливо рекомендують утриматися від сексу.

Тим партнерам, які живуть разом, також не варто займатися сексом, якщо один з них має симптоми. Утриматися професор Гантер також рекомендує і вагітним, чий партнер перебуває на самоізоляції.

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції