Конгресмен 18 років ночував в офісі, щоб "зекономити гроші виборців"

Конгресмен 18 років ночував в офісі, щоб "зекономити гроші виборців"

Піт Хекстра

Американський конгресмен Піт Хекстра перед виборами влаштував "піжамну рекламну кампанію": сидячи на дивані, він розповідає, що 18 років ночував у себе в офісі.

Американський конгресмен Піт Хекстра влаштував собі "піжамну" рекламну кампанію. Він сфотографувався у піжамі на своєму офісному дивані в Конгресі США щоб показати, який він економний політик.

Хекстра, республіканець зі штату Мічиган, вирішив розповісти, що протягом 18 років він рятував гроші своїх виборців тим, що відмовився знімати квартиру у Вашингтоні, а спав просто у своєму офісі.

"Я не поїхав до Вашингтона заради комфорту", - каже 56-річний політик у своєму рекламному ролику, сидячи на дивані та прикривши ноги пледом.

Конгресмен Хекстра відомий своїми новаторськими ідеями. Так, наразі він працює над програмою "100 робочих місць", в рамках якої намагається "влізти в шкуру" звичайних робітників, щоб зрозуміти, як вони живуть і чим їм можна допомогти. Хекстра вже продавав морозиво, міняв масло в автомобілі, а також трохи попрацював на фермі.

З метою замінити чинного губернатора Мічигану від демократів на виборах 2 листопада Хекстра також збирається об'їхати штат на велосипеді, щоб зустрітися зі своїми виборцями.

Читайте також:

На посаду губернатора Техасу висунули собаку

Америка пережила "супер-дупер вівторок"

У США кандидати поділили посаду шерифа під час гри в покер

Під час розгляду закону про аборти сенатор зі США проглядав порно

Повʼязані теми:

Наступна публікація