Конгресмен США виклав секретні дані у своєму блозі

Американський конгресмен Пітер Екстра під час візиту до Іраку детально висвітлював пересування делегації в Інтернеті.

Американський конгресмен Пітер Екстра, заступник голови комітету палати представників з розвідки, під час "секретного" візиту до Іраку висвітлював свою поїздку в Інтернеті.

У своєму блозі на сайті Twitter він детально розповідав про пересування делегації, чим, на думку критиків, піддав себе і своїх колег небезпеці.

"Тільки що приземлилися в Багдаді. Мабуть, вперше можна використовувати bb (коммуникатор BlackBerry) в Іраку. Я тут в 11 раз", - цитує запис невдалого політика газета The Daily Mail.

Хекстра продовжував розміщувати в Інтернеті свої "звіти" кожні декілька годин: "прибули вертольотом в зелену зону", "відправилися в нове посольство США" тощо.

Експерти вказують, що конгресмен-республіканець допустив серйозний прорахунок, забувши про безпеку і про здоровий глузд. Хоча невідомо, чи користується хтось з іракських бойовиків вказаним веб-сайтом, але ймовірно, що їх би дуже зацікавили подібні відомості.

В оточенні Пітера Хекстра стверджують, що він не повідомляв жодних секретних відомостей, а інформація про візит була відкритою. За словами його прес-секретаря, конгресмен "розглядає Twitter як цінний засіб, що дозволяє передавати інформацію своїм виборцям в реальному часі". Він "упевнений, що люди прагнуть до прозорості і підзвітності уряду".

Раніше американська розвідка попереджала, що Twitter загрожує національній безпеці США. Проте навряд чи спецслужби вважали, що проблему створить член палати представників, а не екстремісти, що координують свої атаки через Інтернет.

Читайте також:

Новозеландець передав США плеєр з секретами Пентагону в обмін на новий
Біля Капітолію затримали озброєного чоловіка з "посилкою для Обами"
Південноафриканський канал повідомив про смерть Буша

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: