Під час розгляду закону про аборти сенатор зі США проглядав порно

Члена сенату американського штату Флорида спіймали на перегляді порнографічних матеріалів на казенному комп'ютері.

Члена сенату американського штату Флорида, республіканця від округу Бредентон Майка Беннета спіймали на перегляді порнографічних матеріалів на казенному комп'ютері в залі засідань сенату.

У той час як Беннет вивчав зображення напіводягнених жінок, сенатор-демократ Ден Гелбер обговорював суперечливий законопроект про аборти. "Я проти цього законопроекту, тому що він свідчить про неповагу до занадто великої кількості жінок у штаті Флорида", - казав Гелбер.

Ексклюзивний відеоматеріал, на якому Майк Беннет проглядає порно, опинився у розпорядженні газети Sunshine State News. Журналісти не змогли визначити, скільки часу зображення перебувало на моніторі до того, як потрапило в кадр, але відео зафіксувало, що перед вимиканням воно протрималося на екрані мінімум три секунди.

Беннет пояснив газеті, що отримав електронною поштою листа від жінки, "яка, так вже склалося, колишня адміністратор суду".

"Я просто сидів там, нудьгуючи, в той час як вони обговорювали законопроект про аборти. Я відкрив цей лист і вилаявся: "Що це на моєму екрані!" І прибрав це негайно", - пояснив сенатор.

Коментар надала і представниця сенату Джарін Емхоф. "Було якесь непорозуміння в електронному повідомленні, яке він отримав. Він думав, що повідомлення було по темі, яка обговорювалася в залі сенату. Як тільки він усвідомив, що це не так, він закрив сторінку", - пояснила Емхоф.

Але журналісти з'ясували, що це зображення - не єдиний сторонній матеріал, за переглядом якого був помічений Беннет. Він також завантажив інші файли, серед них щонайменше два відеосюжети. Наприклад, він переглядав кадри, що зображують собаку, яка вискакує з води.

За таким зовсім не державним заняттям Беннета застукали незабаром після розслідування, яке виявило аналогічні інтереси на робочому місці у співробітників Комісії США з цінних паперів і бірж. Під час робочого дня на казенних комп'ютерах вони проводили багато часу, розглядаючи порносайти.

 

 

Читайте також:

У пік кризи працівники комісії з цінних паперів і бірж США качали порно з Інтернету

Порнозірка відмовилася бути сенатором Луїзіани

Затримано хакера, який влаштував "порносеанс" в центрі Москви

Зірка британського боксу "дістав" порномодель своїми непристойними фото

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: