"Справжній монстр": у Британії рибалка піймав двометрову акулу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Справжній монстр": у Британії рибалка піймав двометрову акулу

pixabay.com

Вага хижачки була 250 кг.

У Великій Британії 39-річний сантехнік Саймон Девідсон упіймав оселедцеву акулу атлантичну.

Піймати її вдалося недалеко від узбережжя англійського графства Девоншир, пише Daily Mirror.

За словами чоловіка, він просто рибалив. "Я подумав, що зловив якусь маленьку рибу. Спочатку вона не опиралася. Потім я притягнув її до борту човна і зрозумів, що переді мною справжній монстр", - розповів британець.

Коли хижачка клюнула на наживу, чоловік почав її витягувати. Утім, акула відірвала волосіння. Рибалка протягом години намагався затягнути її до човна. "Ми годину по-справжньому боролися. Доходило до того, що ноги і руки починали трястися. Здавалося, що тіло ось-ось здасться", - каже Саймон Девідсон.

mirror.co.uk

Довжина спійманої акули становила 2,1 м. Вага - 250 кілограмів. Девідсон побив попередній рекорд: в 1993 році шотландський рибалка зловив оселедцеву акулу атлантичну, яка була 230 кілограмів. 

Як повідомлялося, у Флориді (США) рибалок розкритикували за те, що вони спіймали акулу і використовували її щелепу, щоб відкрити банку з пивом. Розлючені зоозахисники засудили опубліковане відео, багато хто назвав поведінку "неповажною" і "образливою". Коли до одного із чоловіків підійшли репортери, той визнав, що це "ймовірно, не найкраща ідея", проте він пояснив інцидент як "просто забава".

Наступна публікація