Вчені заявили, що винайшли спосіб лікування ожиріння

Вчені заявили, що винайшли спосіб лікування ожиріння

Фото: Pexels

Мозок людини має чотири гени, які можуть викликати як збільшення ваги, так і зменшення.

Англійські вчені повідомили, що вони, можливо, нарешті знайшли спосіб лікування ожиріння, налаштувавши набір генів, відомих як сигнальний "шлях бегемота".

Про це пише видання New York Post.

Експерти запевняють, людський мозок має чотири гени, які можуть викликати як збільшення ваги, так і зменшення. Як вони вважають, дрозофіли і люди мають один і той же сигнальний "шлях бегемота"  і мають 75% їх генетичного складу.  Так, дослідження на плодових мушках в Кембриджському університеті показало, що увімкнення цього сигналу у плодових мушок може призвести до втрати ваги комах.

Вчені виявили, що увімкнення набору з чотирьох генів може допомогти уповільнити збільшення ваги. Доктор Андреа Бранд, нейробіолог з Кембриджського університету, який проводив дослідження, сказав, "вимкнення сигналу "бегемота" в мозку дає тваринам, які страждають ожирінням, надію на майбутнє лікування".

Як повідомляли раніше, науковці Оксфордського університету виявили ген, який удвічі збільшує у пацієнтів хворих на COVID-19 ризик тяжкого перебігу коронавірусного захворювання. Водночас фахівці з Оксфордського університету запевняють, що найкращим методом захисту носіїв небезпечного гена від коронавірусу є вакцинація.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація