Британський банк відмовився відкрити рахунок українській компанії: вказали на санкції проти України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Росія у вказаному британському санкційному списку відсутня.

Банк Великої Британії відмовив українській компанії у відкритті рахунку через те, що Україна нібито перебуває під санкціями.

Про це у Facebook написав український бізнесмен Дмитро Дубілет.

"Виявляється, якщо компанія, створена українцями, намагається відкрити рахунок в британському банку, то швидше за все їй в цьому відмовлять", — написав він.

У пості підприємець цитує відповідь одного з британських банкірів, який зазначає, що Україна у Британії перебуває під санкціями. При цьому Росія у цьому переліку відсутня.

"Розумієте, — пише нам черговий британський банкір, — Україна — це країна під санкціями. А політика нашого банку не передбачає роботу з країнами зі списку санкцій", — зазначив Дубілет.

Банкір також надіслав у відповідь офіційний список Financial sanctions targets by regime (Фінансові санкції проти режиму — ред.) та запевнив, що не переплутав Україну з Росією.

Зазначимо, що у тексті двох відповідних документів йдеться про санкції проти осіб та організацій, які діють проти норм суверенітету та територіальної цілісності України, підозрюються у незаконному привласненні коштів та порушенні прав людини.

"Заходимо, читаємо... Афганістан, Бурунді, Сирія... Ось вона, Україна! У цей список наша країна потрапила одразу з двох причин — санкції проти режиму Януковича і санкції проти посадових осіб, що беруть участь в анексії Криму", — пояснив бізнесмен.

За його словами, багато британських банків не звертають увагу на суть документу і санкційний перелік, а побачивши назву країни у списку просто відмовляють у співпраці.

"Багато банків навіть не хочуть морочитися з тим, хто кому Янукович! Україна? Вибачте, санкції, не хочемо зв'язуватися, до побачення", — йдеться у дописі.

ТСН.ua надіслав запит до Міністерства закордонних справ України з проханням пояснити інцидент. Відповідь будe опублікована.

Нагадаємо, 14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про висилання з країни 23 дипломатів РФ і про скасування візиту глави російського МЗС Сергія Лаврова у країну через отруєння в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. У відповідь РФ оголосила персонами нон ґрата 23 британських дипломатів

ВідеоЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Нові санкції за Крим. Європейський союз запровадив обмеження проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту. Їхні активи у Європі заморозять, а європейським компаніям заборонять мати справу з цими підприємствами. Бо, як наголошують у Брюсселі, зведення мосту до незаконно окупованого Криму зміцнює контроль Росії над півостровом. А відтак, порушує територіальну цілісність України. Загалом, під європейські санкції проти анексії Криму потрапило вже 44 компанії та більш як півтори сотні осіб.

ЄС запровадив санкції проти шести компаній, причетних до будівництва Кримського мосту

Вибір редакції