Гроші скінчилися. Канал Шустера оголосив про закриття

Спіробітники написали заяви про звільнення. 

Телеканал Савіка Шустера 3s.tv припиняє свою робооту  від 1 січня 2017 року. Про це йдеться у повідомленні канала у соцмережі Facebook.

У команді Шустера написали, що припинять мовлення через фінансові проблеми.

"Більше року Савік Шустер і вся команда телеканалу 3s.tv працювали, щоб довести, що неолігархічне телебачення в Україні має право на життя. Але зараз нам доведеться попрощатися з улюбленою справою бо у нас закінчилися гроші", - йдеться у повідомленні.

У каналі написали, що їхні спроби працювати "за бізнесовими правилами" провалилися.

"У цих умовах наша спроба працювати за нормальними бізнесовим правилами виявилася невдалою: ми отримали кримінальні справи і штрафи від податкової, а у Савіка забрали дозвіл на роботу", - написали представники каналу, додавши, що судова тяганина продовжиться і після закриття каналу.

У Шустера чекають на допомогу бізнесменів та наголошують, що спіробітники каналу вже написали заяви на звільнення.

Зазначимо, щодо Шустера відкрите кримінальне провадження з подання ДФС. Фіскальна служба заявляє, що у 2008 році, отримавши на свій валютний рахунок процентний фінансовий кредит у розмірі 1,34 млн євро, Шустер не повернув його кредитору, в обумовлений термін, не надав до податкової інспекції за місцем проживання декларацію про одержані доходи та ухилився від сплати податку з доходів фізичних осіб на суму понад 2,1 млн грн, що є особливо великим розміром.

Навесні Шустеру анулювали дозвіл на роботу в УкраїніПрес-центр Держслужби зайнятості пояснив таке рішення тим, що його роботодавець надав документи із недостовірними данимиу них відсутня інформація про здійснення щодо громадянина Канади Савіка Шустера кримінального провадження, а це є підставою для відмови у подовженні дозволу. Пізніше Служба зайнятості повідомила, що призупинила своє рішення, а згодом судді скасували рішення про анулювання дозволу на працевлаштування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: