Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лещенко заявив, що домігся відкриття кримінальноого провадження щодо "квартир Луценка"

Справа стосується 8 квартир генпрокурора.

Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що йому вдалось домогтися відкриття кримінальної справи щодо нерухомості генерального прокурора України Юрія Луценка. Про це нардеп написав на свой сторінці у Facebook.

За словами Лещенка, кримінальне провадження стосується восьми квартир, які раніше були оформлені на "одиноку бабцю-бухгалтершу", і які в результаті були переписані на нардепа від БПП Гліба Загорія.

"У справі фігурує ТОВ "Бізнес-центр "Лотос" - сімейна реліквія Луценка, яким керувала Ірина Луценко до обрання депутатом, а після - переписали на сина. Саме "Лотос" є фактичним бенефіціаром нерухомості і здає її в оренду як офіс, хоча земля була фактично безкоштовно приватизована за схемою ОСББ." - написав Лещенко.

Раніше виник скандал щодо елітної квартири Лещенка вартістю 7,5 млн грн. Політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської.  

Будучи на момент придбання неруxомості нардепом, він одержав подарунок, вартість якого у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1 млн 801 тис. 648 гривень). Однак розмір подарунку, передбачений "Законом України про державну службу", перевищив розмір мінімальної зарплатні у 1307,43 разів і становив 1 млн 801 тис. 648 гривень.

Згодом у кулуарах Верховної ради зняли на відео, як Лещенко тікав від представника Національного агентства з питань запобігання корупції, який намагався зачитати йому протокол про відповідне адмінпорушення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції